Červenec 2008

Podzimní víly

24. července 2008 v 14:01 | Dana |  VÍLY
Podzimní víly
Podzimní víly jsou velmi moudré. Starají se o podzimní přírodu, ukládají do zimního spánku zvířata a rostliny a pomáhají stromům shodit všechno listí. Mají hnědé nebo černé vlasy a tmavé oči. Jejich tvář zdobí rudé rty. Nosí lehké, ale teplejší šaty s barvami podzimu. Jako jiné víly mají rády drahé kameny.
Obleč si podzimní vílu.


Letní víly

24. července 2008 v 13:08 | Dana |  VÍLY
Letní víly
Letní víly jsou velice milé a bezstarostné. Starají se o letní přírodu. Na konci léta připravují přírodu na podzim a chystají práci pro poszimní víly. Povědšině to jsou blondýnky s opálenou pletí. Mají mandlové oči v jemně pomněnkové, tyrkysové nebo zelené barvě. Nemají rády těžké nebo složité oblečení a tak nosí šaty ještě z jemnějšího materiálu než je hedvábí, nebo chodí úplně nahé. Milují drahé kameny.
Obleč si svoji letní vílu.


Jarní víly

23. července 2008 v 13:29 | Dana |  VÍLY
Jarní víly
Jarní víly jsou nejmilejší ze všech víl ročních období. Jsou trochu podobné letním vílám. Mají zelené nebo modré oči, jemně růžové rty a jemně opálenou pleť. Vlasy mají blonďaté nebo zrzavé. Jarní víly si oblíbily jemné šperky ze stébel trávy a květin (často se objevuje věneček z květin na hlavě). Jarní víly jsou hravé a veselé. Starají se o jarní přírodu, probouzejí rostliny a zvířata ze zimního spánku. Na začátku léta pomáhají letním vílám až do poloviny června. Mají rády drahé kameny a jsou nejpracovitější ze všech víl ročních období.
Oblékni si svoji jarní vílu.


Úvod

23. července 2008 v 11:08 | Dana |  VÍLY
Víly jsou podle mě nádherná stvoření, která si každý představuje úplně jinak. Někdo jako baculaté dámy s kouzelnou hůlkou, jiní jako průhledná stvoření se špičatýma ušima. Těch představ je hrozně moc. Podle mě můžou být víly vysoké jako tužka nebo mít výšku dospělého člověka (nepočítám dvoumetrové čahouny ).
Dočetla jsem se, že každý má svojí vílu, která o člověka pečuje. Já si svoji vílu představuji jako Nezbedu z Petra Pana. Malou blonďatou vílu ve světle zelených, trochu potrhaných šatičkách.
Víly můžeme dělit do čtyř skupin, podle ročních období. Jarní, letní, podzimní a zimní. Také existují víly, které můžou být spjaty s vodou, zemí, ohněm, větrem a temnotou. Mohli bychom pokračovat, ale to bychom tu byli až do zítra.